FAQ

Limit czasu na ukończenie biegu rodzinnego wynosi 14:23. Dlaczego akurat tyle?

W 1423 r. Garwolin uzyskał prawa miejskie. Stąd te cyfry.

 

Jak dojechać na bieg z Warszawy?

Najszybciej samochodem, ewentualnie prywatnym busikiem, lub autobusem PKS. Jeśli nie dysponujesz własnym pojazdem, lub nie chcesz jechać sam (w grupie biegaczy jest zawsze fajniej), to napisz o tym na forum biegu.

Podróż pociągiem jest bardzo długa, a stacja kolejowa znajduje się ponad 5km od centrum miasta.

 

Profil trasy jest bardzo pofałdowany.  Czy rzeczywiście są tam takie góry.

Nie, nie jest to oczywiście całkowicie płaski bieg, ale zwróć uwagę, że różnica poziomów między najwyższym i najniższym punktem, to zaledwie dwadzieścia metrów. Ale za to do mety czeka wszystkich ponad półtorakilometrowy zbieg.

 

Czy prowadzona jest lista osób, które ukończyły wszystkie edycje biegu "10km AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie"?

Tak, najszybszymi zawodnikami na świecie, którzy ukończyli wszystkie edycje naszego biegu są:

  1. Robert Świecak
  2. Robert Głowala
  3. Krzysztof Rajzer
  1. Anna Szyszka
  2. Iwona Świercz
  3. Anna Pawłowska-Pojawa

Wszystkie edycje ukończyło 74 zawodników. Szczegółowe zestawienie dostępne jest tu.
UWAGA! Zestawienie nie uwzględnia osób, które uczestniczyły we wszystkich edycjach, lecz w tym czasie zmieniły imię, nazwisko, lub płeć.
W takich przypadkach prosimy o kontakt z organizatorem.

 

Chciałbym zapisać do biegu całą rodzinę/grupę podopiecznych. Czy muszę zakładać wszystkim konta email i oddzielnie rejestrować ich na stronie zapisów?

Nie, w takim przypadku można skorzystać z opcji Zgłoszenia zbiorowe, dostępnej w zakładce "Zapisz się".

 

Nie mam adresu email, nie posiadam konta bankowego, ale w przeciwieństwie chciałbym wystartować w waszych zawodach. Czy to możliwe?

Tak, wystarczy listownie przesłać wypełnioną deklarację uczestnictwa i potwierdzenie wpłaty opłaty startowej na adres:

CENTRUM SPORTU I KULTURY W GARWOLINIE
ul. Żwirki i Wigury 16
08-400 Garwolin

UWAGA! Organizator nie gwarantuje możliwości startu, jesli zgłoszenie dotrze po wyczerpaniu limitu miejsc na liscie startowej.

 

Na liście startowej jest już ponad 800 osób, a w regulaminie jest napisane, ze limit startujących wynosi 800 zawodników. Czy mam szansę jeszcze pobiec?

Tak, oczywiście. Regulaminy mówią o limitach 800 osób w biegu głównym i 250 w biegu rodzinnym, a system zapisów firmy DataSport podaje liczbę obu biegów łącznie a dodatkowo z doświadczeń  poprzednich edycji wiemy, że średnio 15% zawodników zapisuje się i z różnych powodów nie startuje, dlatego też zamykamy listy startowe dopiero wtedy, gdy limity zostaną osiągnięte przez dokonanie opłaty startowej.

W momencie dokonania wpłaty zawodnikowi przyznawany jest nr startowy (w biegu głównym numery z przedziału 1-800, a w biegu rodzinnym z przedziału 1001- 1251). Aby szybko uzyskać informację, ile jeszcze zostało wolnych miejsc należy posortować zawodników na liście startowej wg numerów startowych.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.