IX edycja biegu! Dziękujemy, że byliście z nami!
piątek, 22 czerwca 2018 11:00

17 czerwca 2018 roku w Garwolinie ponad 800 zawodników wzięło udział w 9. edycji biegu „AVON Kontra Przemoc - biegnij w Garwolinie” organizowanego przez AVON Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl. Wśród aktywnych uczestników znalazły się także gwiazdy – Agnieszka Kaczorowska oraz Beata Sadowska, które zdecydowały się wspólnie z AVON i pozostałymi biegaczami wesprzeć ofiary przemocy domowej.

Już po raz 9. mieszkańcy Garwolina i innych miast mieli możliwość pobiec w ramach niezwykłego wydarzenia, jakim jest coroczny bieg „AVON Kontra Przemoc”, którego celem jest łączyć ludzi we wspólnej walce przeciwko przemocy. Niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej – każdy może pokazać swoje wsparcie i przy okazji spędzić czas z najbliższymi. W tegorocznej edycji do inicjatywy przyłączyły się także gwiazdy: dziennikarka i prezenterka telewizyjna Beata Sadowska, która wystartowała w biegu głównym na dystansie 10 km, oraz aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, która uczestniczyła w Biegu Rodzinnym na dystansie 2 km.

- AVON to firma stworzona dla kobiet, która utożsamiania się nie tylko z dbaniem o urodę, ale także z działaniami na rzecz zdrowia, bezpieczeństwa i rozwoju. To wartości, które są mi bliskie, dlatego z pełnym przekonaniem zdecydowałam się wziąć udział w akcji AVON Kontra Przemoc - mówi aktorka Agnieszka Kaczorowska, która na biegu pojawiła się wraz ze swoim życiowym partnerem, tancerzem Maciejem Pelą.

Więcej…
 
Wyniki 2018
poniedziałek, 18 czerwca 2018 12:04

"AVON Kontra Przemoc - biegnij w Garwolinie" - 17 czerwca 2018 r.

 
3,2,1…. start! Zapisz się na IX „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”
czwartek, 19 kwietnia 2018 15:31

Wystartowaliśmy z zapisami! Za dwa miesiące, 17 czerwca, ulicami Garwolina pobiegną zawodnicy IX edycji biegu „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Dołącz do nich!

Jak co roku macie do wyboru dwa dystanse – 10 km i 2 km. Obie trasy prowadzą głównymi ulicami Garwolina. Na pewno towarzyszyć Wam będzie gorący doping kibiców.

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będziemy mogli gościć w Garwolinie fantastycznych biegaczy z całej Polski. Mamy także nadzieję, że wśród nich jak zawsze będzie duża grupa zawodników i zawodniczek z naszego powiatu. To dla nas ogromna satysfakcja, kiedy obserwujemy wbiegających na metę, zadowolonych uczestników naszego biegu – mówi Michał Kopik, dyrektor biegu „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”.

W niedzielę, 17 czerwca, punktualnie o 12.00 z mostu na rzece Wildze wystartują zawodnicy biegu głównego na 10 km. Kilka minut później wystartuje Bieg Rodzinny na 2 kilometry – impreza towarzysząca, ale wcale niemniej ważna. – To bieg skierowany przede wszystkim do rodzin z dziećmi oraz osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem. Postanowiliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten bieg i stworzyliśmy dodatkowe kategorie dla dzieci oraz klasyfikację rodzinną – podkreśla Michał Kopik.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 14